Як домогтися розгляду справи щодо 130 КУпАП у суді за місцем реєстрації (проживання)?

Не всі водії знають, що у разі складання на них протоколу ст. 130 КУпАП вони можуть впливати на те, куди буде направлена ​​справа – до суду за місцем скоєння правопорушення або до суду за місцем проживання. Не дозволяйте поліцейським діяти у своїх інтересах і звертайтеся за консультацією адвоката.>

Як домогтися розгляду справи щодо 130 КУпАП у суді за місцем реєстрації (проживання)?

Зміни до ст. 130 КУпАП торкаються ще й територіальних нюансів відкриття справи на вас. Згідно з останніми змінами, судом є той, який прикріплений до місця відбуласятвия. Еякщо ви не будете втручатися, то його вам і визначать – поліцейському невигідно поратися з опцією можливості водія вибрати суд за місцем реєстрації. Чому вам буде незручним рішення “за умовчанням”:

  • зупинка може статися далеко від вашого місця проживання – в іншому місті, наприклад;
  • для захисту своїх інтересів доведеться їздити далеко від дому.

Ваше завдання – не дати поліції зробити все за шаблоном. У будь-якому протоколі є графа, де ви маєте повне право вказати суд, до якого хотіли б, щоб була направлена ​​ваша справа, наполягайте на реалізації свого права. Змінити підсудність вже у судовому процесі не вийде. Для отримання екстреної правової допомоги адвоката звертайтесь за телефоном:

+38 (099) 472-26-63